top of page
Ovace ve stoje

Vítězové ročníku

2015

Inspirujte se příběhy našich vítězů, kteří byli v roce 2015 oceněni titulem Rodinná firma roku.

1. místo: Komfi spol. s.r.o.

Rodinná firma fungující přes 20 let dnes zaměstnává téměř 200 lidí. Komfi vyrábí jednoúčelové a polygrafické stroje, které prodává po celém světě.

„První místo v soutěži Equa bank Rodinná firma roku je velkou odměnou nejen pro naši rodinu, ale i pro všechny zaměstnance, kteří se na úspěchu firmy podílejí. Jsme rádi, že tato soutěž oceňuje české firmy nejen za jejich výsledky, ale hodnotí jejich celkový podnikatelský přístup a týmovou práci,“ říká Jana Slováková, marketingová ředitelka KOMFI.

2.místo: CORK JANOSA s.r.o.

Společnost soustředící se na výrobu korkových uzávěrů své produkty dodává zákazníkům po celé Evropě. Za rok CORK – JANOSA vytvoří kolem 70 milionů zátek.

3. místo: HRDLIČKA spol. s.r.o.

Firma se řadí mezi přední české geodetické společnosti, hlavním předmětem podnikání je geodézie v nejširším slova smyslu. Z malé geodetické kanceláře se rozrostla na společnost působící na celém území ČR s 11 pobočkami.

Cena veřejnosti: Tvarůžková cukrárna

Vítězem hlasování veřejnosti se letos stala Tvarůžková cukrárna, která získala více jak čtvrtinu všech hlasů (26 %).

Tvarůžková cukrárna vznikla v roce 2009, kdy si manžele Poštulkovi a jejich dcery otevřeli vlastní prodejnu s lahůdkami v Lošticích. Vytváří zde vlastní produkty, které jsou na trhu zcela jedinečné. Recepty si vymýšlí sami a základem je vždy příjemná chuť a tradiční lokální suroviny. Tvarůžková cukrárna nabízí 15 druhů vlastních zcela originálních moučníků, jež vždy spojují chuť Olomouckých tvarůžků a jsou originální slanou pochoutkou k pivu nebo vínu.

„Cesta k založení nové tradice v podobě Tvarůžkové cukrárny nebyla jednoduchá. Proto si velmi vážíme Ceny veřejnosti. Je to ocenění každodenní práce naší rodiny i zaměstnanců. Pro mě důkaz, že práce v rodinné firmě má smysl,“ říká Blanka Poštulková, dcera zakladatelů a spolumajitelka Tvarůžkové cukrárny.

bottom of page