top of page

Hlasování veřejnosti

Hlasování veřejnosti 13. ročníku
proběhne od 1. 10. do 15. 10. 2024

 Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Duplicitní hlasy nebudou uznány.

Hlasování veřejnosti 13. ročníku
proběhne od 1. 10. do 15. 10. 2024

 Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Duplicitní hlasy nebudou uznány.

Top 10 firem
12. ročníku z roku 2023

Co byly důležité milníky pro Vaši firmu? Jaké momenty byly pro Vás nejtěžší a jakých úspěchů si nejvíce vážíte?

frenski s.r.o. (značka HAAKON)

Jsme česká rodinná firma – žádný korporát či franšíza. Poctivá česká práce. Začalo to u nás dvou, Michal a Pavla. Projeli jsme společně kus světa, ale i přes všechna dobrodružství nás to vždycky táhlo zpátky domů – do mlhavých Jizerek, do stopy a mezi kamarády lyžaře. Právě pro Vás, pro milovníky české stopy a přírody, tvoříme spolu s Technickou Univerzitou v Liberci výjimečný projekt … české karbonové hůlky na běžky a nordic walking. Začali jsme ve dvou v Jizerkách, ale míříme mezi světové značky.

FYZIOklinika s.r.o.

Jsme registrované nestátní rehabilitační zdravotnické zařízení FYZIOklinika s.r.o. Zabýváme se prevencí a léčbou bolestivých stavů pohybového aparátu. Náš tým je tvořený fyzioterapeuty s vysokoškolským a dalším prohlubujícím vzděláním v oboru fyzioterapie se specializací na tzv. funkční poruchy pohybového aparátu. Kromě fyzioterapeutů máme v týmu další kolegy, kteří se starají o Vás, naše klienty, o další zdravotní obory, tvorbu obsahu webu i o údržbu našeho vlastního rezervačního systému. 

Green Idea s.r.o.

Čtyři generace, 20 let zkušeností. Jsme česká rodinná firma, která pro vás s láskou a péčí vyrábí přírodní kosmetiku, doplňky stravy a veterinární produkty, které jsou šetrné k vám i naší planetě. Kořeny firmy Green idea a značky Topvet sahají do roku 1990, kdy vznikala jako rodinná firma s malou řadou výrobků, ale s jasnou vizí. Lásku k bylinkářství Jiřímu Pantůčkovi předala babička, která spolu s jeho strýcem rodinnou firmu zakládala. Učila ho, na co se která bylinka hodí a jak je kombinovat.

Dnes majitel firmy a autor tisíce receptur MVDr. Jiří Pantůček spolu se svou rodinou pokračují v rodinné tradici a firmu dále rozvíjejí.

MORIS design s.r.o.

MORIS design je výrobní firmou s přesahem do marketingu, designu a řešení prodejních strategií. Disponujeme dostatečnou kapacitou, zkušenostmi a zázemím. Máme vlastní vývojové oddělení, design, TPV, výrobu a servisní týmy po celé ČR. Nejsme agentura, proto neplatíte nic navíc. Jsme velice flexibilní. Přímo v naší hale sedí vedle sebe v kanceláři design a TPV. Naše výroba je ve stejném objektu, a proto rychle reagujeme na změny a požadavky klienta při vývoji nebo při výrobě.
Vyhráli jsme celkem 77 mezinárodních ocenění. Naše práce nás baví!

MS ProTech s.r.o.

Firma MS ProTech je založena jako rodinná společnost věnující se výrobní a obchodní činnosti
ve strojírenství. Naším sídlem je pomezí Moravy a Čech, malá obec Radiměř, která se nachází zhruba 60 kilometrů severně od Brna. Využíváme dlouholetých zkušeností našich zaměstnanců tak, abychom nad očekávání splnili požadavky našich zákazníků. Na trhu vytváříme jedinečnou platformu založenou na kombinaci vlastní produkce strojních dílů, svařenců a montovaných sestav se zajištěním všech potřebných doplňkových činností tak, aby zákazník obdržel kompletně zhotovený výrobek podle svých požadavků.

KERAMET, spol. s r.o.

Společnost Keramet, s.r.o. působí na tuzemském trhu již od roku 1993, jako výrobce a obchodník

s polotovary a výrobky především z hliníku a jeho slitin.
Od počátku své činnosti se úzce specializuje na dodávky hliníkových materiálů, jako jsou hliníkové svitky, plechy, profily a fólie. V posledních letech se řadí mezi přední české výrobce hliníkových tvarovaných a trapézových plechů a dodavatele falcovaných střešních krytin. Když Jan Roháček starší zakládal v dubnu roku 1993 společnost Keramet, nesledoval příliš parametry, které jsou v současnosti při rozjedu nového podniku prioritní: „V době zakládání firmy nešlo ani o dnes zdůrazňovaná kritéria – volná místa na trhu, zisk a peníze a jen peníze. Byla v tom láska k práci, možnost realizovat to, co člověka baví podle svého, samozřejmě ve spolupráci s kolektivem spolupracovníků, které si sám vyberu a pro které bude práce nejen zaměstnáním, ale také uspokojením a určitým typem zábavy.“

Navláčil stavební firma, s.r.o.

My všichni držíme pospolu. Tato firma nese naše rodinné jméno, a to je pro nás velký závazek.

Za největší úspěch považujeme to, že jako rodina stále držíme pohromadě a ani každodenní náročný provoz nás nerozdělil. Společně tvoříme firemní rodinu.
Neustále investujeme do vlastního rozvoje. Jedině díky tomu mohla v průběhu času naše firma růst

a plnit náročné požadavky nových zákazníků. Spolu s růstem firmy roste i naše firemní rodina.

Naší největší hodnotou pro nás jsou naši spolupracovníci.
Za každou stavbou, kterou vidíte, stojí tvrdá a dobře odvedená práce zkušených řemeslníků a profesionálů v oboru. Naše firma se ode dne, kdy ji pan Navláčil založil, hodně proměnila.
Pokora, pevná vůle a odhodlání dělat věci jinak – to jsou vlastnosti, které do svého podnikání vetknul pan Martin Navláčil, a které nás do dnešního dne provázejí při každém našem rozhodnutí.

PPS Engineering CZ s.r.o.
Plojhar s.r.o.

Zakladatel firmy František Ployhar (*1864) se vyučil knihařem. Zkušenosti sbíral, jak bylo tehdy zvykem, na vandru – na německo-francouzské hranici. Firmu – Knihařství Ployhar – založil 4. září 1888.

Sídlila v Budějovicích na místě, kde je dnes prodejna Baťa. Po návratu z 1. světové války se pokračovatelem řemesla stal Františkův syn Bohumil Ployhar (*1896). Společně s mladším bratrem Rudolfem, který ve firmě také působil, rozšířil v roce 1920 knihařství o výrobu kartonáže.

Hlavními odběrateli v té době byly dvě české tužkárny v Českých Budějovicích – společnost Grafo a Národní podnik. Mezi další velké odběratele patřila například firma Ripet – výrobce plnicích per. Plojharovi provozovali také papírnictví.

Koupili dům v Široké, kde se pak po šest desetiletí vázaly knihy a kde mají Plojharovi dodnes své vyhlášené papírnictví.

Jako největší distributor průmyslových systémů Georg Fischer v České republice poskytujeme komplexní a zároveň individuální přístup u každé zakázky. Jsme malá rodinná firma, a to je naše výhoda. Můžeme zúročit více než dvacetileté zkušenosti v oboru a pomoct vám dotáhnout projekt přesně podle vašich představ. Od prvotní technické konzultace až po finální montáž technologie. Žádný projekt pro nás není moc malý – a ty velké jsou pro nás výzva. Nezáleží na tom, jak náročné jsou vaše požadavky. Provedeme vás projektem od kompletního návrhu přes dodání materiálu a jeho odbornou instalaci až po následný servis a údržbu. Náš zkušený tým projektantů a konstruktérů s vámi projde celé zadání a připraví pro vás funkční, bezpečné a efektivní řešení pro transport vody, chemikálií nebo plynů.

Díky moderním a vybaveným skladům, vlastní dopravě i naší montážní skupině jsme schopni nejen rychle dodat materiál, ale také zařídit kompletní realizaci zakázky, a to kdekoli po světě. Naším cílem je poskytovat vám vždy komplexní služby a individuální přístup, proto se postaráme také o záruční a pozáruční servis vašich strojů a po dobu opravy vám zapůjčíme náhradní stroje.

THERMOSERVIS – TRANSPORT s.r.o.

Ať se kola točí – to je nejen refrén v naší firemní hymně, ale slogan, který platí pro firmu Thermoservis – Transport již 32 let, a po 3 generace! Firma je stále rodinná, a jak začínala? Servisem a dodávkou kotlů – proto Thermoservis. To byl jen začátek – a co bylo dál?

Postupně se firma vypracovala na lídra v JM kraji v autodopravě sypkých materiálů – proto se k názvu přidalo slovo „Transport“. Zůstává tak zachován duch rodinné firmy a zároveň pokračování již třetí generace ve vedení – kdy do firmy nastoupily dcery Kateřina a Eliška, s jasnou vizí:

Mít tým zkušených a stálých profesionálů, moderní flotilu vlastních vozidel a strojů, svůj servis pro kamiony, čerpací stanici, bistro pro řidiče, k dopravě přidat i vlastní betonárnu a recyklační linku. To není všechno – firma se zabývá cirkulární ekonomikou. Stavební odpady se třídí a zpracovávají podle možností a znovu se dávají do oběhu. Firma také začala spolupracovat s několika školami – VUT, i automobilní, a vychovává si tak vlastně spolupracovníky pro čtvrtou generaci. A kola se tak budou točit dál! 

bottom of page