top of page

Co můžete vyhrát

v roce 2024?

abstraktní pozadí

Autorské designové sklo
Všichni umístění na prvních třech pozicích + vítěz Ceny veřejnosti získají originální autorské sklo
z produkce mladých designérů, studentů SUPŠ Železný Brod. 
www.supss.cz

Další ceny do soutěže věnují: 

Natočení firemního medailonku Rodinné firmy
Vítězové 1. míst v obou kategoriích a vítěz Ceny veřejnosti získá natočení medailonku v produkci AMSP ČR

PR článek na hlavním webu www.rodinnafirma.cz


 
 

PETROF_Black_A_RGB.png

PETROF je významným evropským výrobcem akustických klavírů a pianin.
Obchoduje na 5 kontinentech a vyváží do více než 65 zemí celého světa. Od roku 1864, kdy Antonín Petrof postavil svůj první klavír, jsme pod značkou PETROF vyrobili zhruba 635 000 nástrojů a řadu dalších v rámci PETROF Brand Family.

Výhercům soutěže věnuje PETROR exkurzi do výroby firmy PETROF v Hradci Králové, kde uvidí na vlastní oči, jak probíhá stavba hudebních nástrojů, jejichž zvuk se rozeznívá po celém světě. V Muzeu hosté poodhalí životní příběh 6 generací rodiny Petrofů a prohlédnou si historické i moderní skvosty klavírnického řemesla, které firma už od roku 1864 vyrábí. 

PETROF věnuje vouchery pro 1. - 3. místo pro obě kategorie - Malá i Střední firma i pro Cenu veřejnosti. Voucher platí pro 2 osoby. 

www.petrof.cz

 

Rodinná firma Pleva vyrábí kvalitní včelí kosmetiku a tím pomáhá lidem ke zdraví, kráse nebo jen potěšení. Začínali hned po revoluci výrobou propolisové tinktury a masti s propolisem. Od té doby svůj sortiment kosmetiky rozšířili o spoustu produktů z pleťové, tělové, vlasové a hojivé kosmetiky, kde používají jednotlivé včelí produkty. Každý rok uvádí na trh nové výrobky. Mohou se tedy pochlubit nejširším sortimentem kosmetiky se včelími produkty v České republice. Pro labužníky vyrábí přírodní medovinu. Při procesu kvašení i zrání teplota nápoje nikdy nepřekročí 40 °C, aby si med zachoval všechny své úžasné látky. 

Cena pro 1. místo v kategoriích Malá a Střední firma a Cena veřejnosti:

Luxusní balíček s názvem Vůně medu 

Cena pro 2. - 3. místo:

Balíček Odměna za dobrý skutek

www.pleva.czSada luxusních vín od partnera soutěže Deloitte Legal, s.r.o.  

bottom of page