top of page
Ovace ve stoje

Vítězové ročníku

2022

Inspirujte se příběhy našich vítězů, kteří byli v roce 2022 oceněni titulem Rodinná firma roku.

Kategorie Malá firma:

1. místo: Retap spol. s.r.o.

Pro naše zákazníky vyrábíme krbová kachlová kamna, který jsou vyráběna zakázkovým způsobem a opláštění jim tvoří tradiční keramické kachle vlastní výroby. K současnému trendu patří také výběr ideálního topidla, které plní funkci teplovodního nebo teplovzdušného zdroje vytápění v kombinaci s tradičními kachlemi jako funkčního pláště kamen.

https://www.retap.cz/cs/

2. místo: DECOLED s.r.o.

Jsme rodinnou společností zabývající se od roku 1997 slavnostním a vánočním osvětlením. Rozsah našich činností se neustále rozšiřuje dle požadavků velkých tendrů i mezinárodních projektů tak, že dnes dokážeme transformovat své zkušenosti i do dalších spřízněných výrobních odvětví a designu.

https://www.decoled.cz/

3. místo: MS ProTech s.r.o.

Vizí naší společnosti je podílet se na výrobě nejmodernějších technologických zařízení a pomáhat s jejich uvedením do života. Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející česká firma. Specializujeme se na dodávky strojních komponentů vyráběných na zakázku technologií třískového obrábění, tváření plechů a svařování. 

https://ms-protech.cz/

Kategorie Střední firma:

1. místo: HRDLIČKA spol. s r.o.

Patříme mezi největší poskytovatele v oblasti geomatických služeb v České republice. Naše řešení využívá odborná i širší veřejnost, soukromé podniky a státní i veřejná správa. Významnými klienty jsou společnosti působící v oborech stavebnictví, energetiky, telekomunikací a vodohospodářství.

https://www.hrdlicka.cz/

2. místo: ALBA CR spol. s.r.o.

ALBA je firma se skoro třicetiletou rodinnou tradicí a jeden z největších výrobců kancelářských židlí v České republice a na Slovensku. Specializujeme se na zakázkovou výrobu a náš sortiment zahrnuje kancelářské a konferenční židle, lavice i designové židle ve všech cenových relacích.

V celkem pěti produktových řadách představujeme širokou paletu modelů, které zahrnují také specializovaný sortiment pro využití ve zdravotnictví, nábytek do škol, školek a univerzit, židle pro nepřetržitý provoz nebo dětské rostoucí židle, a to vždy s bohatým výběrem komponentů

a volitelného příslušenství.

www.albaseating.com

3. místo: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.

Kvalitní nábytek z masivního dřeva začal vyrábět náš prapradědeček a v jeho tradici pokračujeme již přes 125 let. V krvi nám už pět generací koluje vášeň pro dřevo a pro poctivou řemeslnou práci, promítnutou do každého detailu.

https://www.jelinek.eu/

Kategorie Cena veřejnosti:

Vasky trade s.r.o.

Boty společnosti Vasky vznikají v rukou šikovných ševců a šiček a právě lidský dotek je základem našeho snažení vyrábět boty, u kterých člověk ví, kdo a z čeho je vyrobil.

https://www.vasky.cz/cs/

bottom of page