Výsledky čtvrtého ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2015

1. místo KOMFI spol. s.r.o.

Společnost Komfi je předním výrobcem jednoúčelových a polygrafických strojů. Zakladatel Karel Matějček figuruje jako jednatel a generální ředitel, manželka Jana vede finanční oddělení, syn Petr řídí elektrokonstrukci, dcera Jana má na starosti marketing a zeť Jan zodpovídá za obchodní oddělení.

2. místo CORK JANOSA s.r.o.

CORK JANOSA dodává korkové zátky zákazníkům po celé Evropě, mimo výrobu uzávěrů zajišťuje i jejich potisk, sterilizaci, ošetření, balení a expedicí. Manželé Kašparovi spolu vedou společnost od jejího začátku až dodnes.

3. místo HRDLIČKA spol. s.r.o.

Předmětem podnikání společnosti HRDLIČKA je geodézie v nejširším slova smyslu. Během posledních několika let vyvinula řadu webových a mobilních řešení, které souhrnně nazývá MAWIS. Firmu na počátku 90. let založil pan Miroslav Hrdlička se svým synem Martinem Hrdličkou.
 

Cenu veřejnosti získala Tvarůžková cukrárna.
Tisící hlasující v Ceně veřejnosti je pan Lukáš Čeřovský.

 

 

 

 

 

Výsledky třetího ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2014

1. místo LIKO-S, a.s.

Společnost vlastní jedna rodina, která se podílí na přímém řízení firmy. LIKO-S se zabývá výrobou a montáží halových objektů, montovaných budov, zámečnickou prací na zakázku a specifickými akusticko-izolačními realizacemi. Kromě kvalitní práce dává svým zákazníkům ještě něco navíc - nabízí osobní angažovanost svých pracovníků. 

2. místo Dvořák - svahové sekačky, s.r.o.

Společnost Dvořák – svahové sekačky se zaměřuje na vývoj, výrobu a servis svahových sekaček. Dominantním produktem firmy je patentem chráněný výrobek - rádiem řízená svahová sekačka.

3. místo LASKI, s.r.o.

Firma LASKI se věnuje výrobě komunálních strojů. Původně byla firma zaměřena na prodej náhradních dílů pro zemědělskou techniku, ale nedlouho po svém vzniku začala společnost LASKI s vývojem svých vlastních výrobků. Dnes je pro firmu stěžejní činností výroba fréz na pařezy, štěpkovačů, drážkovačů, zametacích kartáčů, vysavačů listí apod. 

Cena veřejnosti: LIKO-S, a.s.

Stá hlasující v ceně veřejnosti byla Jana Pinkasová.

Podívejste se na video s vítězem soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2014.

 

 

 

Výsledky druhého ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2013

1. místo KAMA, spol. s.r.o.

Známá firma vyrábějící sportovní čepice a svetry s obratem přes 50 mil. korun a s exportem do 20 zemí světa začínala tím, že si její majitelka přivydělávala během mateřské dovolené.

2. místo IMS-Drašnar, s.r.o.

Firma, která začínala  v roce 1990 v garáži, je dnes stěžejním dodavatelem pro koncern Volkswagen a vybudovala si jméno v celém automobilovém průmyslu.

3.místo VAVI, s.r.o.

Zakladatelka firmy Věra Vávrová začínala s domácím zakázkovým šitím. Společně se svým manželem a synem vybudovali firmu, která vyrábí košile pro Pietro Filipi, uniformy pro Student Agency, RegioJet a další.
 

Podívejste se na video s vítězem soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2013

Výsledky prvního ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2012

Liva Předslavice, spol s.r.o.

Tradiční a výhradně rodinná firma z Jižních Čech, která se zabývá zemědělstvím a je významným zaměstnavatelem regionu a členem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.


Fotogalerie

Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015

Pořadatel

Generální partner

Partner soutěže

 

 

Mediální partneři