Výsledky čtvrtého ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2015

1. místo KOMFI spol. s.r.o.

Společnost Komfi je předním výrobcem jednoúčelových a polygrafických strojů. Zakladatel Karel Matějček figuruje jako jednatel a generální ředitel, manželka Jana vede finanční oddělení, syn Petr řídí elektrokonstrukci, dcera Jana má na starosti marketing a zeť Jan zodpovídá za obchodní oddělení.
 
Jana Slováková, marketingová ředitelka:
„Výhra v soutěži Equa bank Rodinná firma roku nám bezesporu přinesla vyšší popularitu i mimo náš obor. Rodinné firmy jsou historicky dobře vnímány a zejména v zahraničí velmi ceněny, obzvláště pak rodinné firmy naší velikosti. Proto získání titulu v loňském ročníku přispělo vyššímu povědomí o naší firmě a má pozitivní vliv na naši spolupráci se zahraničními partnery.“

2. místo CORK JANOSA s.r.o.

CORK JANOSA dodává korkové zátky zákazníkům po celé Evropě, mimo výrobu uzávěrů zajišťuje i jejich potisk, sterilizaci, ošetření, balení a expedicí. Manželé Kašparovi spolu vedou společnost od jejího začátku až dodnes.

3. místo HRDLIČKA spol. s.r.o.

Předmětem podnikání společnosti HRDLIČKA je geodézie v nejširším slova smyslu. Během posledních několika let vyvinula řadu webových a mobilních řešení, které souhrnně nazývá MAWIS. Firmu na počátku 90. let založil pan Miroslav Hrdlička se svým synem Martinem Hrdličkou.
 

Cenu veřejnosti získala Tvarůžková cukrárna.
Tisící hlasující v Ceně veřejnosti je pan Lukáš Čeřovský.

 

 

 

 

Podívejte se na video s vítězem soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2015.

Výsledky třetího ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2014

1. místo LIKO-S, a.s.

Společnost vlastní jedna rodina, která se podílí na přímém řízení firmy. LIKO-S se zabývá výrobou a montáží halových objektů, montovaných budov, zámečnickou prací na zakázku a specifickými akusticko-izolačními realizacemi. Kromě kvalitní práce dává svým zákazníkům ještě něco navíc - nabízí osobní angažovanost svých pracovníků. 

Libor Musil, předseda představenstva: 
„Byli jsme překvapeni, jakou hodnotu má již tato soutěž v naší zemi. Po umístění v soutěži se naše firma několikráte objevila v mediích, získala lepší pozice na webu a výrazně se zvedla v povědomí hodnota naší firemní značky. Získali jsme lepší pozici jak u našich zákazníků, tak i u dodavatelů. Toto platí i pro naše zahraniční partnery, kteří podobná ocenění berou velmi vážně.“

2. místo Dvořák - svahové sekačky, s.r.o.

Společnost Dvořák – svahové sekačky se zaměřuje na vývoj, výrobu a servis svahových sekaček. Dominantním produktem firmy je patentem chráněný výrobek - rádiem řízená svahová sekačka.

3. místo LASKI, s.r.o.

Firma LASKI se věnuje výrobě komunálních strojů. Původně byla firma zaměřena na prodej náhradních dílů pro zemědělskou techniku, ale nedlouho po svém vzniku začala společnost LASKI s vývojem svých vlastních výrobků. Dnes je pro firmu stěžejní činností výroba fréz na pařezy, štěpkovačů, drážkovačů, zametacích kartáčů, vysavačů listí apod. 

Cena veřejnosti: LIKO-S, a.s.

Stá hlasující v ceně veřejnosti byla Jana Pinkasová.

Podívejte se na video s vítězem soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2014.

 

 

 

Výsledky druhého ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2013

1. místo KAMA, spol. s.r.o.

Známá firma vyrábějící sportovní čepice a svetry s obratem přes 50 mil. korun a s exportem do 20 zemí světa začínala tím, že si její majitelka přivydělávala během mateřské dovolené.

Klára Pertlová, finance a HR: 
 
„Výhra v soutěži Equa bank Rodinná firma roku nám přinesla především radost z ocenění naší práce a pětadvacetiletého úsilí o vybudování solidní firmy. Díky AMSP ČR se setkáváme s lidmi, kteří řeší podobné starosti, a získáváme prospěšné podnikatelské informace. Medializace soutěže pro nás jako výrobce značkového sportovního oblečení KAMA přispěla ke zviditelnění, které má navíc pozitivní obchodní efekt." 
 
2. místo IMS-Drašnar, s.r.o.

Firma, která začínala  v roce 1990 v garáži, je dnes stěžejním dodavatelem pro koncern Volkswagen a vybudovala si jméno v celém automobilovém průmyslu.

3.místo VAVI, s.r.o.

Zakladatelka firmy Věra Vávrová začínala s domácím zakázkovým šitím. Společně se svým manželem a synem vybudovali firmu, která vyrábí košile pro Pietro Filipi, uniformy pro Student Agency, RegioJet a další.
 

Podívejte se na video s vítězem soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2013

Výsledky prvního ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2012

Liva Předslavice, spol s.r.o.

Tradiční a výhradně rodinná firma z Jižních Čech, která se zabývá zemědělstvím a je významným zaměstnavatelem regionu a členem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Libor Jungvirt, ředitel:

„Za celou dobu působení naší firmy jsme získali různá ocenění, ale ocenění Equa bank Rodinná firma roku si ceníme nejvíce. Dokonce máme malé logo nalepené na všech firemních vozidlech a pochopitelně jej používáme ve firemních materiálech. A proč? Protože rodinná firma jako taková je vždy serióznější, než bezejmenná korporace. A jelikož jsme byli oceněni, dává nám to určitý kredit, že to, co děláme, neděláme špatně. Nedokážu zhodnotit, o kolik se nám díky této ceně zvedl obrat a jak nám celkově ekonomicky pomohlo, ale určitě nám to napomohlo uvnitř firmy, kdy toto ocenění vnímají velice kladně jak stávající, tak potencionálně noví zaměstnanci. Je pro nás ctí, být nositeli tohoto ocenění.“


Fotogalerie

Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015 Fotografie ze slavnostního předávání cen Equa bank Rodinná firma roku 2015

Pořadatel

Generální partner

Partner soutěže

Mediální partneři